رازهایی در مورد مردان که در زندگی زناشویی کارایی زیادی دارد   بازديد : 1901 |  1394-05-24

رازهایی در مورد مردان که در زندگی زناشویی کارایی زیادی داردراز اول :  مردان دوست دارند همیشه در ذهن همسر و فرزندانشان یک قهرمان تمام عیار باشند. یک قهرمان کامل و بی نقص و  بدون اشتباه. پس اگر می خواهید در مورد اشتباهات همسرتان حرفی بزنید در تنهایی و با احتیاط با او در این مورد صحبت کنید.

 راز دوم :   در مورد اشتباهات مردان با آنها ابراز همدردی کنید نه که بخواهید آنها را سرزنش کنید . چون مردها عموما در مواجهه با مشکلات ضعیف تر میشوند و حتی این امکان وجود دارد که  مورد آسیب جسمی نیز بشوند

راز سوم :   مردها دوست دارند همیشه این جمله در ذهن شما حاکم باشد که آنها همه کارها را می توانند مانند یک مرد انجام دهند. پس بهتر است حتی اگر شده به تظاهر نشان دهید که آنها هر کاری را به بهترین نحو  انجام می دهند. در این موارد تظاهر بهتر از ایمان قلبی است.


راز چهارم : کمتر غر بزنید و سرکوفت بزنید . اصل مطلب و شکایتتون رو در چند جمله اعلام کنید اگه همسرتون دوست داشت که ادامه بده خودش تمایل نشون می ده و الا بقیه حرفهای شما رو مثل برنامه های رادیو فقط می شنوه و اصلا بهشون هیچ  توجهی نمی کنه. و این تجربه باعث می شه تا دفعات بعد از ابتدای صحبت شما چنین حسی داشته باشه.

راز پنجم : هر کدام از ما دوست داریم که اطرافیانمون به ما افتخار کنند و باعث افتخار آنها باشیم .بخصوص همسرمون. پس به همسرانتون افتخار کنید و به وجود آنها ببالید . پول و ثروت همه چیز نیست. اخلاق خوب و انسانیت و محبت و خیلی فاکتورهای دیگه هست که باعث بشه ما با توجه به آنها به همدیگه افتخار کنیم.

راز ششم :  اگر در جمع دوستانتان هستید و این شمایید که جمع را به دست گرفته اید اجازه دهید همسرتان نیز گاهی فرد برتر در میان جمع باشد و این شما هستید که باید همسرتون رو در جمع دوستانتان حل کنید و در بحثها دخالت دهید و از اون نظرخواهی کنید.

راز هفتم : مردها کسی را که "خیلی" دوست دارند نشان می دهند که فقط " کمی" دوست دارند. اینم خصلت مردهای ایرانیه دیگه. مخصوصا در جمع انتظار نداشته باشید خیلی نشون بدن که شمارو دوست دارن. بخصوص هم جلوی خانواده هاشون.

راز هشتم :  مردها یک راه ورودی به قلبشان دارند و رمز عبور مردهایی که ظاهر اخمو و خشن دارند ساده تر میباشد و بعد از ورود می بینید که چقدر دنیای رئوف و مهربانی پشت چهره خشنشون دارند

راز نهم : اصولا مردها تصمیم گیرنده های خوبی نیستند و این مساله از ابتدا در ذهنشان قرار گرفته می شود. به همین علت همیشه در مواجهه با شما طوری برخورد می کنند که انگار بیشتر می فهمند. این مساله حتی در مورد مادرهایشان هم صدق میکند . اما اشکالی ندارد و بهتر است در مورد مسایل ساده و جزیی اجازه تصمیم اشتباه و غلط را به آنها داده شود . این کار برای تقویت اعتماد به نفسشان بسیار خوب است. البته نباید به اندازه ای باشد که در هیچ زمینه ای حاضر به قبول حرف شما نباشند و همیشه خود را برتر و عاقلتر تصور کنند.

راز دهم :  بیشتر مسایلی که از نظر خانمها یک امر معمولی است از نظر آقایون یه رازه. پس بهتره که کلا در مورد مسایل زندگی زیاد با کسی صحبت نکنیم و اگه هم خواستیم حرفی بزنیم حواسمون باشه که از رازهای همسرمون نباشه.

موضوع :
برچسب : رازهایی در مورد مردان,رازهایی در مورد مردان که در زندگی زناشویی کارایی دارد,زناشویی,زندگی زناشویی,همسریابی